+45 33 12 11 28

4player@spillerforeningen.dk

Frederiksholm Kanal 4, 2. – 1220 København K



4players team

Rasmus N. Haagensen
Direktør & rådgiver

Tlf: +45 22260044
rasmus.haagensen@spillerforeningen.dk

Kresten Blæsild
Rådgiver

Tlf: +45 22321855
kresten.blaesild@spillerforeningen.dk

Jesper M. Kristensen
Rådgiver

Tlf: +45 27144922
jesper.kristensen@spillerforeningen.dk

Martin Treumer Gregersen
Rådgiver

Tlf: +45 22710207
martin.gregersen@spillerforeningen.dk

Anne-Kathrine Østergaard
Rådgiver

Tlf: +45 28778264
annekathrine.ostergaard@spillerforeningen.dk

Mads Øris Nielsen
Rådgiver

Tlf: +45 29930748
mads.nielsen@spillerforeningen.dk

Line Røddik Hansen
Rådgiver

Tlf: +45 27201879
line.roddik@spillerforeningen.dk

Celina Lindqvist
Grafisk designer & content creator

Tlf: +45 29856679
celina.lindqvist@spillerforeningen.dk

Sofie Isgaard Abild
Studentermedhjælper

Tlf: +45 31702802
sofie.abild@spillerforeningen.dk

Kontakt 4player

Har du spørgsmål eller brug for hjælp, kan du blot udfylde kontaktformularen. Vi vil vende tilbage til dig snarest muligt.

Har du brug for hjælp?

33 12 11 28